Ceník zateplení fasády za m2


V dalším článku na stavebním webu zatepleni-fasady.org se budeme zabývat tématem Ceník zateplení fasády za m2. Je tedy zřejmé, že se zaměříme hlavně na cenu zateplení domů. Nejdříve ještě pár obecnějších informací:

Zvolte zateplení fasády pro Váš dům

Jak už jsme na našem serveru několikrát uváděli, největší výhodou jsou finanční úspory při vytápění. Dalším pozitivním bodem je, že zateplení chrání Vaši stavbu před vnějšími vlivy, jako jsou slunce, mráz a zvuk. Při této příležitosti lze také využít státního programu Zelená úsporám, které šetří část nákladů. Pokud vlastníte nějaký starší dům, bude s největší pravděpodobností potřeba zateplení provést. Předtím, než s tím ale začněte, nasbírejte co nejvíce informací o samotné budově – o technickém a fyzikálním stavu zdiva, z jakého je materiálu a je také třeba vědět sílu zdiva.

Zateplení fasády a jeho cenové hladiny

Ceník zateplení

Úvodem k finanční stránce věci je třeba říci, že tato investice se nejen vyplatí, ale časem i vrátí. Ale teď už slíbený ceník zateplení fasády za m2 (upozorňujeme, že je pouze orientační, záleží na požitém materiálu): Komplexní řešení zateplení včetně materiálu se pohybuje kolem 1 000 Kč za metr čtvereční (asi od 800 Kč do 1 300 Kč). Pokud nemáte finanční prostředky ihned k dispozici, je možné si vzít zateplení na splátky.

Materiály

Co se týče materiálů, ceny jsou zhruba následující: polystyren Vás vyjde okolo 100 Kč/m2, armovací síť asi 20 Kč/m2,LSZ 1 25kg (lepení + stěrka) 40 Kč/m2, talířové hmoždinky 4 Kč za kus. Hodinová sazba stavebních prací je pak zhruba 200 Kč.

 

Doufáme, že jsme Vám pomohli v tom, abyste se zorientovali v cenách zateplení fasád, a budete mít díky nám větší přehled.

Poptejte zateplení fasády a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po zateplení fasády mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku

Zateplení
Půjčka bez doložení příjmu a registru je určena pro všechny osoby, které nechtějí do půjčky zatahovat ručitele a nemusejí dokládat potvrzení. Pro půjčky bez registru a poplatku ihned nepotřebujete nic víc než dva doklady totožnosti. Laminátové podlahy a možnosti jejich využití. Průvodce výběrem té pravé pvc podlahy. Vyberte si nejlepší plynové kotle. Srovnání značek a výhod kotlů na jednom místě. Nakupte fasádní polystyren levně a s dopravou kamkoliv po celé ČR. fasádní polystyren Montujeme bezpečnostní okna

Hypotéky z Hypoteční arény

TOPlist