Zateplení fasády boduje napříč republikou

Zateplení fasády je aktuálním tématem už řadu let, a to na celém našem území od západu na východu a od severu na jih. Kdo by nechtěl ušetřit za energie a přestat zejména v zimě topit do aleluja, když teplo odchází zdmi ven? Zateplení fasády je investicí do budoucna, která je sice nárazově náročnější, ale vrátí se v úsporách za teplo.

Zatepluje se všude, je to trend

Zájemci o zateplení fasády jsou standardně z nejrůznějších míst a ze všech koutů České republiky, ať už bude mluvit o severočeském Liberci nebo Českých Budějovicích na jihu, o Ostravě na východě nebo o Chebu na západě. Všude v naší zemi známe zimu, která umí pěkně uhodit. A topení potom může jet na plné obrátky a teplo stejně uniká zdmi. Čím víc topíme, tím více tepla mizí. Přitom stačí jednorázová investice do zateplení fasády a je po problému. Finance investované právě do tohoto kroku se vrátí během let i několikanásobně.

Jak můžete svému obydlí pomoci

Zateplení může probíhat standardně 2 způsoby. Tím prvním je použití tepelně izolační omítky, která je vlastně spíše mezistupněm mezi běžnou omítkou a zateplovacími systémy. Jde o levnější variantu, která však není tolik efektivní jako tradiční izolační desky. Tím jsme se dostali k druhému způsobu zateplení.

Dále se můžeme orientovat podle rozdělení na izolaci kontaktní a bezkontaktní. U kontaktní izolace dochází k zateplení budovy zvenčí, kdežto u bezkontaktní se vytváří zateplení s odvětráváním vzduchovou mezerou.

Zateplovat svépomocí, nebo přizvat odborníky?

Zateplování tepelně izolační omítkou je docela jednoduchou záležitostí, kterou zvládne každý šikovný kutil sám nebo s pomocí stejně šikovných parťáků. Zateplování prostřednictvím izolačních desek je však o dost složitější a na tuto činnost je vhodnější si přizvat odborníky, kteří vědí, jak na to. Ve větších městech, jako je Praha, Brno, Ostrava nebo České Budějovice, jistě nebude problém najít firmu, která se zateplováním fasád zabývá a jejíž zaměstnanci mají s takovou prací bohaté zkušenosti.

Proč zateplovat? A proč ne?

Jestli stále ještě váháte, zda se do zateplování pustit a zda do něj investovat, spočítejte si, jak vysoká by to pro vás investice a kolik peněz oproti tomu ročně protopíte. Snadno tak dojdete i k tomu, za jak dlouho se vám investice do zateplení fasády vrátí. A věřte, že budete příjemně překvapeni.

Poptejte zateplení fasády a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po zateplení fasády mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku

Zateplení
Půjčka bez doložení příjmu a registru je určena pro všechny osoby, které nechtějí do půjčky zatahovat ručitele a nemusejí dokládat potvrzení. Pro půjčky bez registru a poplatku ihned nepotřebujete nic víc než dva doklady totožnosti. Laminátové podlahy a možnosti jejich využití. Průvodce výběrem té pravé pvc podlahy. Vyberte si nejlepší plynové kotle. Srovnání značek a výhod kotlů na jednom místě. Nakupte fasádní polystyren levně a s dopravou kamkoliv po celé ČR. fasádní polystyren Montujeme bezpečnostní okna

Hypotéky z Hypoteční arény

TOPlist